У Бахмуті спаплюжили стелу, встановлену на честь АТОвця з Черкащини

17 липня 2017, 09:56

14 липня у мережі "Фейсбук" з’явилось повідомлення, що в черговий раз невідомі спаплюжили стелу, встановлену на честь 22-річного єрківчанина, добровольця батальйону "Донбас" Сергія Бохонька, інформують "Вісті Черкащини".

Зі слів дописувачів, зокрема Наталі Тищук, ця ганебна подія відбулась у Бахмуті. Пам’ятну стелу на честь героя встановили у Бахмуті неподлік автовокзалу, тобто в місті, де Сергій зробив свій останній подих. Бохонько був смертельно поранений при штурмі Попасної (Луганської області), побратими декілька кілометрів несли його на руках, а добравшись до транспорту, відправили до лікарні в Артемівськ (зараз Бахмут). Там, не приходячи до тями, 18 липня "Боха" помер. Акт вандалізму над меморіалом воїна вчинили якраз напередодні Дня його смерті.

На меморіалі героя поруч із його усміхненою світлиною з двома букетами квітів ─ вірш Володимира Дериведмедя, написаний до роковин смерті ─ "Звернення з того світу (Сергія Бохонька) ".

Інтернет-користувачі вважають, що стелу паплюжать, бо слово б’є "больніше, ніж куля".

Сергій Бохонько народився в Єрках, походив із багатодітної родини. Працював охоронцем, будівельником, водієм, робітником елеватору. Похований у рідному селищі неподалік матері. Власної сім’ї юнак не вспів створити. Як свідчить Вікіпедія, на фронті був 3 тижні.

Указом Президента України нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

Вгору