ТОП-10 спортивних досягнень черкащан

08 січня 2016, 13:40

9dffcaf6ecf77bd9a624266e3c557e92-1

Упродовж 2015 року черкащани показували значні результати у різних галузях, зокрема, і в спорті. Тож "Черкаський спорт" склав ТОП-10 найбільших досянень черкащан у спорті за попередній рік.

У нас найкращі боксери... Здобув "золото" на Чемпіонаті Європи з боксу, що проходив у Анапі, черкащанин Юрій Майдаков. На змаганнях, де брали участь представники 24-ох країн, чотирнадцятирічний вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Вікторія" став першим у ваговій категорії 65 кг.

koBFVzmoY0o

Із Чемпіонату світу з фітнесу серед дітей та підлітків, який проходив у Сербії, Анна Мельникова привезла золоту медаль, перемігши конкуренток у віковій категорії 8-9 років. Загалом у змаганнях взяли участь 124 учасники із 11 країн. А до складу зіркої України увійшли семеро черкащанок, вихованок студії "Грація".

zexQjlX9_64

У нас найкращі легкоатлети Олександр Дорошенко виборов друге місце на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору. Завдяки перемозі спортсмен здобув ліцензію на право участі в XV Літніх Паралімпійських іграх. Наступного року вони відбудуться в Ріо-де-Жанейро.

GSbhiWjzDKw

Другий час на Кубку Європи з триатлону, що проходив у Ризі, показав черкащанин Олексій Сюткін. Швидшим за нашого спортмена виявився лише росіянин Олександр Брюханков. Його відрив – 7 секунд.

Q0T2Te2fO9g

"Срібло" на Чемпіонаті світу з фітнесу цьогоріч завоювала черкащанка Оксана Оробець. У змаганнях, що проходили 14-15 листопада у Будапешті, взяли участь спортсмени із 54 країн світу. В категорії жіночий фітнес +163 вона посіла друге місце з-поміж 15 спортсменок з таких країн, як Угорщина, Росія, Китай, Латвія, Іспанія, Єстонія, Фінляндія, Великобританія та інші.

Avks3QTN4rA

Сергій Гречкосій здобув "срібло" на ІІІ Європейських іграх ветеранів, які цьогоріч зібрали близько десяти тисяч учасників. Виступаючи у другій віковій групі (40-44 роки) та ваговій категорії до 94 кг, наш земляк виборов друге місце. Загальна кількість учасників цього року – 10 тисяч чоловік.Збірна команда України з важкої атлетики здобула 8 перших, 7 других та 1 третє місце. Два спортсмени – Василь Мартитюк та Михайло Бурков – стали абсолютними переможцями у своїх вікових групах. Гречкосій Сергій виступив у ваговій категорії до 94кг, з результатом у сумі двоборства 220кг.

Hc1UAPbOw_U

Черкащани Іван Ткаченко та Ігор Приходько стали переможцями Чемпіонату світу з кікбоксингу WAKO, участь у якому взяли понад вісімсот спортсменів. Іван Ткаченко виступав у надважкій ваговій категорії + 91 кг та в ході напружених поєдинків здобув срібну медаль. А Ігор Приходько у ваговій категорії 81 кг виборов "бронзу".

wvxRUJz3UqQ

Черкаський каратист Олександр Науменко виборов срібло найпрестижнішої світової першості з фунакоші шотокан карате. Змагання проходили напередодні у Південно-Африканській республіці. За нагороди змагалися 600 спортсменів із різних куточків світу. Через брак коштів честь нашої країни відстоювали лише два спортсмени – Антон Вінніков із Дніпропетровська та черкасець Олександр Науменко.

216477

Боєць черкаського клубу "Grizzly", громадянин Камеруну Дональд Нджатах переміг у Москві американського росіянина Джефа Монсона. І це все у першому ж раунді. Після потужного удару в голову, суперник так і не зміг звестися на ноги. Поєдинок тривав п’ятдесят секунд.

D1KBIa46leo

На Чемпіонаті світу з армреслінгу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату наш земляк Володимир Дорошенко став дворазовим чемпіоном у своїй ваговій категорії, виборовши перемогу і правою, і лівою рукою. Загалом у змаганнях взяли участь команди із 37 країн.