Тарифи на теплопостачання у Каневі не збільшать

12 серпня 2017, 13:26

Члени виконавчого комітету Канівської міської ради не підтримали рішення стосовно підняття цін на послуги із теплопостачання для канівчан та бюджетних установ, повідомляє «Kanos».

У четверг 10 серпня, на засіданні виконавчого комітету Канівської міськради не було ухвалене рішення про встановлення цін на послуги із теплопостачання, яке передбачало збільшення вартості на 6,14% для мешканців будинків, що оснащені лічильниками, та на 42,6% для бюджетних установ.

За інформацією нещодавно призначеного директора комунального підприємства «Теплові мережі» Василя Коломійця, у разі ухвалення відповідного рішення для оплати теплопостачання бюджетних установ із міського бюджету потрібно додатково виділити близько 800 тис.грн. Для власників 3-х кімнатної квартири за опалювальний сезон додатково необхідно буде заплатити близько 500 гривень.

Водночас члени виконавчого комітету порушили питання стосовно комплексної модернізації теплової мережі, яка дозволить скоротити використання газу, що у свою чергу призведе до зменшення витрат.

Однак після тривалого обговорення виконавчому комітету так і не вдалося ухвалили рішення про затвердження нових тарифів, адже під час голосування 5 членів виконкому підтримали проект рішення, а двоє виступили – проти.

Вгору