Тарас Коломієць: Ми проти будівництва бетонних монстрів на «Митниці»

18 липня 2017, 11:14

ПРО КОШТИ ДЛЯ ОСББ

На останній сесії міської ради були виділені 4 млн грн для будинків, де люди утворили ОСББ. Потреба на цей рік – 15 млн. грн.

Чому важливо це робити? Люди, які утворили ОСББ, взяли на себе відповідальність за утримання багатоповерхівки. Вони самі контролюють свою квартплату і свої нарахування. Для них не важливо писати скарги до комунальників, а самим ставати власниками і господарі житла.

А влада має допомагати таким будинкам. Тому діє програма спів фінансування, при якій кожне ОСББ може отримати спів фінансування з бюджету на рівні 50 на 50.

Тому депутати виділили 4 млн грн. Вважаю, це вірним кроком. ОСББ отримали кошти і тепер масово утеплюються, встановлюють лічильники та ІТП. Це дозволить вже цієї зими зменшити споживання тепла, а відтак – платити в рази менше за тепло, гарячу воду.

Через місяць ми, депутати, ще шукатимемо додаткові кошти для ОСББ. «Вільні демократи» вважають, що за ОСББ – майбутнє.

ПРО ЗАБУДОВУ НАБЕРЕЖНОЇ

Позиція фракції «Вільних демократів» у цьому питанні дуже проста. Ми за забудову набережної, за прибирання чагарників, розчистку пляжів і підведення інфраструктури, але ми проти будівництва на береговій смузі житлових багатоповерхових будинків.

Ми ЗА, щоб на набережній з’явився аквапарк, був дитячий садок, різноманітні спортивно-концертні зали та театральні студії. Ми ЗА розвиток набережної як рекреаційно-спортивної зони, а не житлової.

Ми були проти забудови «Соснівки» багатоповерхівками, ми так само проти будівництва бетонних монстрів на «Митниці».

ПРО КОТЕДЖІ НА ЛІСОВІЙ ПРОСІЦІ

Для мене, як для депутат стало несподіванкою повідомлення, що на зеленій зоні по вул. Лісова просіка мають намір збудувати триповерхові котеджі. Під ніж потраплять понад 200 сосен, які є легенями міста.

Як депутат, спільно із колегою Таня Чорнобіль маємо намір почати розбиратися у цій ситуації, якій уже понад 10 років. І відразу виникає купа запитань. Чому той проект, який показують зараз, відрізняється від проекту 2007 року? Чому так не люблять Черкаси і мають намір вирубати 200 сосен? Чому міський голова відкликав апеляційну скаргу по фірмі-забудовнику? Хто його вповноважував? Чому не оголошується про проведення громадських слухань?

Відповіді на всі ці питання треба отримати швидко, щоб вже завтра не почали обносити ліс парканом.

Тарас Коломієць, депутат Черкаської міської ради, фракція Партії вільних демократів

Вгору