Танцівники з Черкащини готуються підкорити Влада Яму

11 листопада 2016, 15:20
d105-1

Фото з сайту shpolyanochka.com.

39 учасників танцювального гурту «Еліт», який останнім часом став відомим і в Шполянському районі і далеко поза його межами, готуються до відповідального для себе фестивалю-конкурсу, який проходитиме 19—21 листопада у чудовому місті над Смотричем — Кам’янці-Подільському, повідомляє «Шполяночка+»

У журі конкурсу будуть відомі артисти, серед яких український танцюрист, суддя телевізійних проектів «Танцюють всі» та «Україна має талант!» Влад Яма, народний артист України Віктор Павлік, фіналіст проекту «Х-фактор» Олександр Кривошапка, зірковий дует «Анна-Марія».

Навесні нинішнього року на такому ж конкурсі за звання кращих змагалися понад 1600 учасників із сімнадцяти областей України та гості з Молдови, представляючи свої таланти у трьох номінаціях: хореографічне, вокальне та циркове мистецтво. А цієї осені і нашим танцюристам з «Еліту» випала честь скласти складний екзамен на хореографічну майстерність.

Керівник колективу Леся Осадчук зазначила, що поїздку на фестиваль «Еліт» здійснює за батьківські кошти юних танцюристів і буде дуже вдячний отримати спонсорську підтримку від земляків для пошиття сценічних костюмів, які їм дуже необхідні для виступів.

 

Вгору