Синів народив, дерева посадив, а тепер будую будинок, – Радуцький прокоментував декларацію

07 листопада 2016, 11:29

радуцький

Починаючи з 1995 року і до 2007 року нинішній секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький займався підприємницькою діяльністю. Він має документи з податкової, де вказано, яка була в нього дохідна частина, з якої він сплачував податки. Про це Олександр Романович розповів в ефірі каналу «Антена», пише Прочерк, коментуючи свою декларацію. 

–Я до цього спокійно ставлюся і, як то кажуть, готовий пройти всі перевірки. І в мене була як тоді в підприємницькій діяльності активна позиція, так і зараз. Щодо суми задекларованих коштів, то це було зароблено в підприємницькій діяльності – оптова та роздрібна торгівля. Працював я не лише в Черкасах, а й в Чигиринському, Золотоніському, Городищенському районах. Також в мене букв рекламний бізнес. Мав лише близько 50 площ по області і тоді це давало гарні доходи. Але прийшов час, коли це перестало окуповуватися. Тоді я продав ці площі київським фірмам. Ці кошти в мене завжди працювали. Тому я їх і маю нині, – зазначив Радуцький.

Він також нагадав, що за часів керування комунальним підприємством «Дирекція парків» надав підприємству 80 тисяч доларів фінансової зворотної допомоги.

– Ви ж пам’ятаєте, які зміни тоді почали відбуватися. Ми тоді відновили атракціони, купили газонокосарки тощо. Можна сказати, що все це було зроблено за мої кошти. Так, коли я надавав допомогу, курс долара був 1 до 5, а коли я повернув кошти протягом трьох років, то курс долара вже складав 1 до 8,5. У будь-якому випадку, я все назад не отримав, але не все вимірюється коштами. Я задоволений тим, що зараз парки і сквери в нас в гарному стані, – зауважив Радуцький.

Він також поділився мрією: побудувати будинок. Мовляв, синів він народив, дерева посадив, а тепер з 2013 року будує будинок.

Нагадаємо, раніше міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розповів, як він заробив на автопарк з 9 автівок, зазначених у декларації.

Вгору