Суд у справі побиття сільського голови Яснозір’я перенесли на наступний рік

29 листопада 2016, 21:15

12ac80b6fdda073e46f27e2999f2dbe7_l

Розгляд справи про побиття у грудні минулого року сільського голови с. Яснозіря Василя Ткаченка перенесли на 11 січня 2017 року. Усе – через вимогу захисника обвинувачених детальніше ознайомитися із позовною заявою потерпілого. Це було друге засідання у Черкаському районному суді, інформують Сільські обрії

Нагадаємо інцидент трапився посеред білого дня. Двоє кремезних молодиків побили сільського голову в робочому кабінеті. Потерпілому зламали ніс, завдали черепно-мозкової травми і він проходив реабілітацію в  обласній лікарні Черкас.

-   Захисник обвинувачених заявив, що вивчення моєї позовної заяви про відшкодування матеріальних та моральних збитків займе багато часу та «вивчення додаткової літератури». Суд для цього зробив перерву майже на два місяці, - каже Василь Ткаченко. – Я ж не погодився із висновками судово-медичної експертизи, яка визнала мої побої легкими тілесними ушкодженнями.

Свідки правопорушення вже цього судового засідання були готові підтвердити скоєний правопорушниками злочин. Їх вислухають наступного року.

Вгору