Студенти черкаського університету отримають два дипломи за навчання

28 січня 2015, 13:14

Студенти Черкащини зможуть здобувати освіту одночасно у двох навчальних закладах - українському та польському.  Це велике досягнення для області, - так вважає ректор ЧДТУ Тамара Качала. Подібна співпраця налагоджена вже не з одним навчальним закладом України.

Про все 2

- Такі програми діють з навчальними закладами Львівщини та Рівного, - розповідає Тамара Качала.

Як уже повідомлялося раніше, черкаський університет уклав угоду про співпрацю із чотирьома внз Польщі, серед яких Люблінський політехнічний університет, Краківський політехнічний університет ім. Т. Костюшки, Краківська гірничо-металургійна академія ім. С. Сташица та Ченстоховський політехнічний університет. Тож тепер черкаські студенти після навчання зможуть мати два дипломи - один українського зразка, інший - польського.

За словами Тамари Качали, найближчим часом ЧДТУ та польські університети узгодять навчальні плани по всіх спеціальностях, розпочинаючи з першого курсу.

- Є можливість три роки навчатися там і один у нас. Інший варіант: два роки в Польщі, і два - в Черкасах. Також буде можливе перезарахування деяких предметів, - розповідає Тамара Качала. -  Ми домовилися, що в Польщі навчання для студентів буде за тисячу євро. Оформлення документів коштуватиме двісті євро.

Обравши таку програму навчання, студентам доведеться писати два дипломи. Тамара Качала зазначає, що вона особисто спілкувалася зі студентами, які вже давно навчаються у двох університетах і запитувала, чи не важко дається таке навчання.

- Вони мені відповіли, що так навчатися цілком реально, - додає ректор ЧДТУ.

Вгору