Стало відомо, коли у Смілі розпочнеться опалювальний сезон

13 жовтня 2016, 20:31

14139673128fja76Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, головне питання якого стосувалося початку опалювального сезону у Смілі. Секретар міської ради Віктор Федоренко зазначив, що температура уже нижче 8 градусів тепла і погодні умови такі, що впору вмикати опалення, пише видання "Сміла".

Піднімалося питання про те, що  у таких будівлях, як дошкільні навчальні заклади та інші будівлі соціального призначення може до понеділка бути досить холодно. Тож, можливо, як варіант у понеділок для дітей буде вихідний, остаточно питання із навчальними закладами вирішить управління освіти, молоді та спорту.

Як зазначив перший заступник міського голови Олексій Гончаренко, загалом місто до опалювального сезону готове і під час перевірки «Енергоінвест» показав готовність  на 4+ по 5-ти бальній шкалі,  у нашого теплопостачальника вже укладені договори із Черкаським газовим підприємством, тож проблем із постачанням газу для проведення нормального опалювального сезону у Смілі виникнути не повинно. Члени виконкому ухвалили рішення розпочати подачу тепла із понеділка, 17 жовтня.

Вгору