Стало відомо, хто очолить рибоохоронний патруль на Черкащині

01 листопада 2016, 12:10

12-207x300Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби відібрано начальників рибоохоронного патруля в 4 областях України. Йдеться про Запорізьку, Полтавську, Черкаську та Чернігівську області, пише Черкаський край.

Начальником Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області обрано Олега Синицю. Він — переможець конкурсу — набрав 7,44 бала. (З усіма результатами конкурсу  можна ознайомитись за посиланням.)

Відбір керівників до рибного патруля проходив на основі відкритого конкурсу та відповідно до вимог Закону України «Про державну службу» у новій редакції і включав електронне тестування та співбесіду. До роботи конкурсної комісії було залучено державних службовців, у тому числі з інших державних органів, науковців та експертів у відповідній сфері, представників виборного органу первинної профспілкової організації та представників громадських об’єднань.

Відібрані керівники  проведуть набір інспекторського складу рибоохоронного патруля у відповідних регіонах.

Нагадаємо, запуск рибоохоронного патруля на території всієї України є складовою Концепції реформування рибного господарства. Відповідно до неї 30.09.2015 р. КМУ було прийнято Постанову №894 «Питання функціонування територіальних органів Державного агентства рибного господарства», відповідно до якої розпочалася реформа органів рибоохорони: ліквідація діючих органів рибоохорони та створення нового органу «рибоохоронного патруля.

Рибоохоронний патруль є органом із якісно новими стандартами роботи. Патрульні відбираються на основі відкритого кадрового конкурсу, проходять фахове навчання з іхтіології, законодавства, спортивної та вогневої підготовки, курси підвищення кваліфікації у європейських експертів.

Вгору