сьогодні
09 грудня 2016
Loading...

12:10

Стало відомо, хто очолить рибоохоронний патруль на Черкащині

12-207x300Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби відібрано начальників рибоохоронного патруля в 4 областях України. Йдеться про Запорізьку, Полтавську, Черкаську та Чернігівську області, пише Черкаський край.

Начальником Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області обрано Олега Синицю. Він — переможець конкурсу — набрав 7,44 бала. (З усіма результатами конкурсу  можна ознайомитись за посиланням.)

Відбір керівників до рибного патруля проходив на основі відкритого конкурсу та відповідно до вимог Закону України «Про державну службу» у новій редакції і включав електронне тестування та співбесіду. До роботи конкурсної комісії було залучено державних службовців, у тому числі з інших державних органів, науковців та експертів у відповідній сфері, представників виборного органу первинної профспілкової організації та представників громадських об’єднань.

Відібрані керівники  проведуть набір інспекторського складу рибоохоронного патруля у відповідних регіонах.

Нагадаємо, запуск рибоохоронного патруля на території всієї України є складовою Концепції реформування рибного господарства. Відповідно до неї 30.09.2015 р. КМУ було прийнято Постанову №894 «Питання функціонування територіальних органів Державного агентства рибного господарства», відповідно до якої розпочалася реформа органів рибоохорони: ліквідація діючих органів рибоохорони та створення нового органу «рибоохоронного патруля.

Рибоохоронний патруль є органом із якісно новими стандартами роботи. Патрульні відбираються на основі відкритого кадрового конкурсу, проходять фахове навчання з іхтіології, законодавства, спортивної та вогневої підготовки, курси підвищення кваліфікації у європейських експертів.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.