Стало відомо, хто боротиметься за крісло ректора ЧДТУ у другому турі

18 жовтня 2016, 17:25

1024px-ЧДТУ16

Сьогодні, 18 жовтня, у Черкаському державному технологічному університеті відбулись вибори ректора. У першому турі жоден з восьми кандидатів не отримав впевненої перемоги. Тому, відповідно до правил, у виші буде призначено другий тур.

У другому турі за крісло ректора позмагаються в.о. ректора, кандидат наук державного управління, доцент Олег Григор та доктор технічних наук, професор Максим Мусієнко,  які у першому турі виборів набрали 245 (41,25%)  та 124 (20,87%) голосів відповідно.

Участь у виборах ректора взяли 87,71% зареєстрованих виборців або 521 людина із 594.

Як повідомляють у прес-службі ВНЗ, у ці хвилини оргкомітет на засіданні вирішує, коли саме відбудеться другий тур виборів ректора ЧДТУ. За попередньою інформацією, дата наступного туру - 26 жовтня, середа.

Нагадаємо, перша спроба проведення виборів ректора ЧДТУ відбулась ще 1 червня, втім тоді їх визнали такими, що не відбулися.

Сьогодні на телефон чергової частини поліції надійшло повідомлення про замінування начального корпусу № 1 ЧДТУ. Після цього було отримано інформацію про замінування всіх діючих навчальних корпусів та гуртожитків вишу. Втім, під час перевірки приміщень Черкаського державного технологічного університету вибухівки або інших засобів ураження виявлено не було.

 

Гатила сказав:

За Тамару Миколаївну аж цілих 13 голосів. Так тримати!

Вгору