Спортсмени з Черкащини стали першими на Чемпіонаті України з кікбоксингу

04 травня 2018, 17:45

Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Роман Щербатюк виборов першість змагань Чемпіонату України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. Студентка Анжела Мовчан стала другою в своїй ваговій категорій.

Змагання Чемпіонату України з кікбоксингу WAKO пройшли 20-22 квітня 2018 року у Луцьку. Відзначився й випускник Черкаського національного Іван Ткаченко. Він посів почесне перше місце чемпіонату.

Черкащину також представляли спортсмени Володимир Голубєв, Владислав Бондаренко, Ольга Дудченко, Альбіна Сокол.

За повідомленням Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram