Спортсмени Черкащини вибороли 10 нагород Всеукраїнської спартакіади

28 квітня 2016, 06:33

na_distanciyi_1-e1461679470826Днями у Миколаєві відбулися фінальні змагання ХХІІІ Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами слуху. На цих змаганнях Черкащину представляли 7 спортсменів, які вибороли 10 нагород, повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

По три «золоті» медалі завоювали Дар’я Самбур та Дар’я Вишневська, які показали кращий результат на дистанціях 50 і 100 м брасом та 50 м на спині. Дмитро Ковіта посів ІІ місце на дистанції 100 м брасом, а Давид Перепелиця – на дистанції 50 м на спині. Андрій Назаренко виборов дві «бронзи» на дистанціях 50 м вільним стилем та 50 м брасом.