Сосновий ліс у Черкасах перетворили на сміттєзвалище (фото)

13 вересня 2017, 18:59

Побиті вікна, зношений одяг та пляшки з-під напоїв – такі сюрпризи залишають черкащани у сосновому лісі. Фото забруднення виклав у Facebook черкащанин Ігор Олексійович. Чоловік побачив купи сміття, коли вийшов до Дахнівського лісу збирати гриби, інформує vikka.ua.

"Боюсь, що місцева влада скаже: "Якщо громада не може навести порядок, то ми передамо ліс у приватні руки", – коментує побачене пан Ігор.

На забруднення лісів нарікають і працівники Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства. У прес-службі відомства зазначають: незважаючи на неодноразові звернення працівників державної лісової охорони про недопустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, жителі області продовжують вивозити сміття у ліс.

"Завдавання шкоди навколишньому середовищу карається законом. Проте фактично ця система штрафів існує лише на папері. Дуже рідко можна спіймати порушника на місці "злочину", а також довести що адміністративне правопорушення скоїв саме він", – говорять лісівники.

Зазначимо, що згідно зі ст. 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення, засмічення лісів відходами тягне за собою накладення штрафу на громадян від 425 до 850 грн і на посадових осіб – від 850 до 1700 грн.

Вгору