Софроній нагородив грамотами священників, які допомагають військовим на сході

15 листопада 2016, 17:25

9622

15 листопада в управлінні Черкаської єпархії відбулася традиційна щорічна нарада парафіяльного духовенства. Головував на ній Високопреосвященний Митрополит Черкаський і Канівський Софроній, узяв участь також вікарний єпископ Золотоніський Іоанн.

Перед початком розмови Владика Софроній висловив свою щиру подяку священикам-волонтерам, які опікуються українськими воїнами у зоні АТО. У присутності зібрання Владика доземно вклонився їм та вручив Почесні грамоти Черкаської єпархії. Серед нагороджених – протоієрей Богдан Жигало та протоієрей Михайло Негер (Городищенське благочиння), протоієрей Миколай Середич і протоієрей Сергій Чукін (Смілянське благочиння), протоієрей Валерій Русняк (Чорнобаївське благочиння), архімандрит Лукіан (Драбівське благочиння), мирянин Олександр Пінчук (Канівське благочиння).

– Ви робите надзвичайно важливу у всіх відношеннях роботу, – зазначив Владика, вручаючи грамоти. – Це – жива історія нашої єпархії, нашої держави, нашої Церкви.

Владика нагадав, що за його благословення кожна парафія нашої єпархії щомісяця виділяє певну суму коштів на потреби воїнів АТО, у тому числі лікування поранених бійців. Минулого тижня від єпархії до зони АТО вирушили два вантажних авто з висококалорійними продуктами харчування, теплим одягом та іншою гуманітарною допомогою.

За інформацією прес-служби Черкаської єпархії УПЦ

Вгору