Сміляни засудили недільний гей-парад у Києві

19 червня 2017, 23:21

18 червня у Смілі відбулася акція протесту проти насадження в Україні західних моральних цінностей, зокрема легалізації так званих секс-меншин. Як відомо, кульмінацією цієї пропаганди став гей-парад, який відбувся у Києві, повідомляє "Черкаська єпархія".

Акція протесту зібрала християн усіх конфесій, які зареєстровані у Смілі. Поруч із православними священиками своє рішуче слово проти потурання та насадження содомії в Україні висловили протестанти, які прийшли на акцію зі своїми маленькими дітьми та цілими родинами.

Учасники зібрання одноголосно прийняли резолюцію з вимогами до Президента України, владних структур, народних депутатів, усіх небайдужих людей поставити міцний заслон пропаганді аморальності, розпусти під гаслами свободи та демократії.

Акцію протесту доповнили виступи церковного та дитячого хорів Свято-Миколаївського храму міста Сміла, а також аматорських виконавців.

Акція засвідчила готовність смілянських християн разом відстоювати християнські цінності попри існуючі догматичні розбіжності та погляди.

1intclub.livejournal.com сказав:

А еще “Эти ваши интернеты от дьявола” и “свечи, купленные не в нашем храме, богу неугодны” )))

Іван сказав:

Краще б ця зграя ідіотів шляхи в своєму місті відремонтувала!

Вгору