Скільки техніки і протиожеледних матеріалів підготували черкаські дорожники до зими

25 жовтня 2016, 15:19

DSCN4655

У рамках підготовки дорожнього господарства області до осінньо-зимового періоду, керівництво та відповідальні фахівці Служби автодоріг спільно з ДП «Черкаський облавтодор» та представниками від громадськості 20 жовтня цього року перевірили готовність філій облавтодору до роботи в зимовий сезон. Зокрема, провели комісійний огляд спеціальної техніки, стану заготівлі протиожеледних матеріалів, котелень, побутових приміщень та пунктів обігріву на територіях філій.

У ході перевірки керівники філій відзвітували про проведену роботу. Наразі дорожники активно займаються заготівлею протиожеледних матеріалів. Так, станом на 20 жовтня 2016 р. філіями заготовлено 3,7 тис. тонн технічної солі (62 % від плану), 37,4 тис. тонн фрикційних матеріалів (78 %).

IMG_2151

Крім цього, шляховики продовжують підготовку техніки. Наразі до експлуатації в зимовий період готові: 81 піскорозкидач (79 %), 6 солерозподілювачів (75 %), 37 одиниць навантажувальної техніки (79 %), 25 автогрейдерів (83 %), 4 роторних снігоочищувача (80 %).

Філіями ДП «Черкаський облавтодор» уже підготовлено до зими виробничі будівлі та споруди. Зокрема, стаціонарні бази та тимчасові майданчики для зберігання протиожеледних матеріалів, засоби пасивного снігозахисту стовідсотково готові, 212 одиниць навісного обладнання – готовність 96 %. Загалом, підготовка триває відповідно до планових завдань Укравтодору.

IMG_0061

Присутній у ході перевірки голова Громадської ради при Службі автодоріг області Юрій Яценко зазначив, що залучення громадськості до цього комісійного огляду є позитивним явищем. Громадськість має можливість бачити, як саме відбувається перевірка, в якому стані техніка насправді, які протиожеледні матеріали підготовлено та їх реальні обсяги. На сьогодні можливість громадського контролю за підготовкою дорожнього господарства до зимового періоду є проявом відкритості та прозорості в роботі Служби автодоріг та Черкаського облавтодору.

IMG_2126

Більшість філій виконують заплановані заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду згідно графіка. Про це в ході перевірки зазначив заступник начальника Служби Геннадій Андреєв. За підсумками комісійного огляду, фахівцями встановлено, що станом на 20.10.2016 р. снігоочисна та інша спеціальна техніка готова до експлуатації в зимовий період на 80 %, нині проводиться робота щодо підготовки спеціальної техніки до повної готовності.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Вгору