Скандальний Октоберфест: черкащанам не сподобалась ідея провести алко-фест на стадіоні

03 жовтня 2016, 14:59

5ac7f262adc9022fce5153852f8e8c43-1500x1500

Масштабний фольклорний фестиваль пива Октоберфест, аналогічний традиційному святу в Мюнхені, цьогоріч запропонували провести в Черкасах 8 жовтня на території Центрального стадіону.

Ініціатором проведення такого заходу став футбольний клуб "Черкаський Дніпро". Щоб дізнатися, як на таке гуляння відреагують черкащани, інформацію про фестиваль поширили у соціальній мережі Фейсбук на сторінці ФК.

14543710_1624205521206167_4695603966028887364_o

"Ідея: провести в Черкасах міське свято – фестиваль Октоберфест, аналогічний традиційному фестивалю в Мюнхені. Кілька тисяч футбольних уболівальників зможуть спробувати різні сорти пива, спеціальних закусок у німецькому стилі, прийняти участь в різних інтерактивах і конкурсах", - зазначають ініціатори заходу.

Втім, користувачів мережі обурила ідея проведення алко-фесту на території Центрального стадіону. Черкащани почали висловлюватися, що не можна дозволити продавати алкоголь у місці, де люди займають спортом.

- Ось воно! Не пробув і місяць на посаді директора і почав заробляти гроші… Такі заходи не можна проводити в місцях, де люди займаються спортом! Стадіон, в який місто вклало мільйони гривень, хочуть перетворити на дешевий бар. Мрія Лисака! З усією повагою до містян, але більшість із нас не вміє поводитись на таких заходах. І поле, яке вартує мільйони гривень, перетвориться на город, на якому можна засіяти мак. Сподіваюся міська влада не дозволить проводити такий захід в такому місці. Знищити стадіон і приватизувати його за 100 гривень ніхто не дасть, - зазначив на своїй сторінці у Фейсбук депутат Черкаської міської ради Андрій Куча. 

- У якомусь дурнуватому світі живемо: у Черкасах на стадіоні планують Октоберфест (фестиваль пива). Кожного вечора за вікном з бару чути п'яні завивання. У той же час страшні повідомлення про чергові втрати з війни. Я не можу уявити, як страшно й гидко на це дивитися чоловікам, які повертаються з війни у коротку відпустку і бачать, як мажори і їх дівки спускають гроші на шмаття і на алкоголь. Які фестивалі пива у час війни, ви нормальні? Цікаво, що рядова вчилелька з Києва відмовилася навіть від квітів на День учителя, бо війна, а у нас тут п'яні пєсні-пляски.  Люди, майте совість, відпочивайте тихіше і скромніше, бо це вже стає нестерпним, - висловилась з приводу гулянь на своїй сторінці у Фейсбук Людмила Коваленко.

- Уявляю, що буде потім на самій футбольній арені, адже цей "фест" (а по факту це легалізація продажу спиртих напоїв перед матчами Прем'єр ліги) проводитиметься перед черговим матчем "Черкаського Дніпра" в суботу, - прокоментував подію депутат облради Сергій Воронов. 

Категорично проти такого фестивалю і заступник міського голови Черкас Ігор Коломоєць.

- Навіть у Німеччині це свято проводиться на центральних вулицях, де все заставлено пивнухами. Ні в парках, ні на спортивних територіях Октоберфест ніколи не проводився. Я вважаю, що це неправильно проводити алкофести на Центральному стадіоні, не вистачало, щоб діти і молодь бачили, як дорослі пиячать.  І я взагалі проти усіх фестів, пов'язаних з алкоголем, - висловив свою думку у коментарі "Про все" Ігор Коломоєць.

Він наголосив, що наразі питання про проведення Октоберфесту на території комунального підприємства вже не стоїть.

- Ініціатори заходу побачили, що містяни проти такого фестивалю, тому на Центральному стадіоні ніяких гулянь однозначно не буде. Можливо, таке гуляння захочуть провести десь в іншому місці, - повідомив заступник міського голови.

Вгору