Шини вже будуть палати не в Черкасах, а в Києві, – черкаський “Автомайдан” попередив про наслідки призначення Лютого

06 листопада 2016, 18:16
Фото: Про все

Фото: Про все

Громадська організація "Автомайдан - Черкаси" попереджає про організацію масштабних акцій протестів у Києві, у випадку, якщо Арсен Аваков не прислухається до думки громадськості і продовжуватиме просування на посаду начальника ГУ НП в Черкаській області Валерія Лютого. 

Про це "Автомайдан-Черкаси" пише на своїй сторінці у Facebook.

- Попереджаємо, що у разі повторного ігнорування вимог громади та намагання втиснути в крісло начальника ГУНП в Черкаській області Лютого, або ще якийсь інший «нафталіновий непотріб», і шини вже будуть палати не в Черкасах, а в Києві на Богомольця 10. І буде вже не 100 чоловік, а набагато більше і ми вже будемо вимагати звільнення з посади міністра Арсен Аваков. Дуже не хочеться, щоб через таку нікчему, як Лютий, розгорівся черговий майдан, - зазначають активісти у своєму зверненні.

Фото: Про все

Фото: Про все

"Автомайдан-Черкаси" висунув вимоги, до яких повинне дослухатись Міністерство внутрішніх справ України:

- Скасувати наказ про призначення Лютого В.В. на посаду начальника ГУНП в Черкаській області;

- В найкоротший термін підібрати кандидатуру очільника поліції Черкаської області шляхом відкритого конкурсу з широким залученням громадськості регіону. Основні вимоги до кандидата: людина не з системи, чесна, порядна, патріот, уміє повести за собою людей, користується авторитетом та повагою громади, - наполягають автомайданівці.

Фото: Про все

Фото: Про все

Нагадаємо, що 4 листопада увечері громадські активісти, протестуючи проти призначення начальником ГУ НП Валерія Лютого увірвались в адмінбудівлю поліції. Після суперечки з поліцейським керівником останнього практично виштовхали за двері Управління.

Штатс сказав:

Нормальний мужик! Братва не хоче-боїться от і влаштували імпічмент.Поки не призначать угодного,будуть лякати шинами.

Вгору