Сергій Притула привезе у Черкаси нову програму “Вар’яти”

06 жовтня 2016, 22:00

sergiy-prytula-pryveze-u-cherkasy-novu-programu.12

В середині жовтня Черкаси знову накриє фірмовим гумором Сергія Притули і шоу “Вар'яти”. Що відомий шоумен підготував для черкащан цього разу - повідомляє in.ck.ua.

Шоу “Вар'яти” існує вже понад 6 років. Черкащани вперше змогли оцінити україномовний гумор вар'ятів минулоріч – гумористи аж двічі приїжджали в обласний центр. Програма, із якої “Вар'яти” приїхали в Черкаси цьогоріч, повністю нова.

З шоу "Вар'яти" Ви приїжджали в Черкаси минулої осені. Щось змінилося кардинально в шоу за той час, що ми не бачилися?

По складу учасників – нічого. Програма – на 100% нова. Я максимально акцентую на цьому увагу, бо траплялися випадки, коли приїжджаєш у якесь місто, гуляєш, розмовляєш з місцевими, а вони кажуть: "Ну, ми на вас вже минулого разу приходили, то що будемо ще раз те саме дивитись?!". Коротше, кажучи, наш принцип незмінний: "Новий концерт – нова програма!".

Хто пише жарти для шоу? Чи може талановитий автор потрапити у вашу команду?

Всі наші актори самопишучі. Тобто ті четверо акторів є, водночас, і авторами наших програм. А двері "Вар’яти-шоу" завжди відчинені для "свіжої крові". Одна умова – писати гумор українською.

"Вар'яти" – це шоу без політики. Чому ви взагалі виключили цю тему?

Та тому що задрала та політика! Увімкнеш ТБ – політика, радіо – політика, інтернет – політика. Про політику жартують усі – від "95-го кварталу" до дітей на шкільних вечірках. Наша нива – це побутовий гумор. І в цьому сенсі ми маємо більш виграшну ситуацію. Політичний гумор недовговічний, а ми он на зйомках для "Нового" спокійно знімали кілька номерів 5-річної давності і від них не "пахло" неактуальністю, бо сім’я, робота, кохання – це вічні теми!

sergiy-prytula-pryveze-u-cherkasy-novu-programu.12

Чого глядачам очікувати від запуску Вар’яти-шоу на "Новому каналі"? Що зміниться у телеверсії?

Зрозуміло, що тих людей, які нас ніколи не бачили на концертах, значно більше, аніж тих, хто на них був. Тож зараз глядач зможе оцінити, що пропустив, і наступного разу прийти подивитись на наше шоу "наживо"! Для нас це звісно ж, новий рівень. Телевізійна зйомка має свої канони, тут не обмежишся просто ширмою за спинами учасників на концерті і стаціонарним світлом в залі. Заморочились над "картинкою" на екрані, зібрали найкращі мініатюри, жарти і пісні за останні шість років, підтягнули пару-трійку зіркових "гостей". Результат побачите на “Новому” з 2-го листопада.

Ви почали виступати для українців за кордоном? Як там сприймають ваш гумор?

Ви знаєте, спочатку ми підбирали матеріали для концертів у Празі, а потім побачили (і цьогорічний концерт у Лондоні став тому підтвердженням), що діаспора прекрасно орієнтується у тому, хто такий Козловський, Вірастюк чи Фреймут, якщо говорити про персоналії, у тому, чим живе зараз середньостатистичний українець, у проблемах в освіті чи медицині, тож, концерти за кордоном практично нічим не відрізняються за наповненням програми від тих, що возимо Україною.

sergiy-prytula-pryveze-u-cherkasy-novu-programu.12 (1)

Яке із нових міст, у які ви приїжджали останнім часом, запам'яталося найбільше?

Лондон! Я не зможу описати, що робилося на тому концерті, але я вже давно такого не бачив. Зал не сміявся… зал "вив" 2,5 години, хоч програма розрахована на 2. Люди скучили за рідним. Страшенно.

sergiy-prytula-pryveze-u-cherkasy-novu-programu.12 (2)

Скільки вільного часу маєте між зйомками та гастролями? Як його проводите?

Цього року у мене вже відзнято 59 програм "Хто Зверху?", "СуперІнтуіція?", "Страсті за Ревізором", "Вар’яти-шоу". Ще буде відзнято 4 випуски "Страстей" і на тому телезйомки припиняться. Станом на момент інтерв’ю за спиною 86 концертів, за жовтень-грудень їх кількість зросте до 115-120. Ще шмат часу забирає АТО, благодійність і робота на корпоративних заходах. Все що залишається – присвячую сім’ї. На більше мене не вистачає.

Побачити Сергія Притулу та інших гумористів "Вар'яти-шоу" черкащани зможуть уже 16 жовтня.

Вгору