Середня зарплата по області у вересні втричі перевищувала мінімальну

05 листопада 2016, 07:20

гроші

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у вересні 2016р. становила 4299 грн. Як інформують у Головному управлінні статистики в Черкаській області, це у 3 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (1450 грн) та на 3,6% більше порівняно з серпнем 2016 р. і на 24 % порівняно з вереснем 2015р., пише Діловий регіон.

Продовжує утримуватися високий рівень диференціації розмірів заробітної плати за видами економічної діяльності.

Найбільшою була заробітна плата працівників установ та підприємств фінансової та страхової діяльності, складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, транспорту, виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів. Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці у зазначених видах діяльності становило 1,4–2,6 раза.

Водночас заробітна плата працівників у поштовій та кур’єрській діяльності, у сфері творчості, мистецтва та розваг, наданні інших видів послуг, виробництві електричного устаткування не перевищувала 62% від середнього рівня по економіці.

Вгору