Щоб обговорити скандальну забудову Бондаренко скликає позачергову сесію

30 липня 2017, 13:18

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко скликає наступної п'ятниці позачергову сесію Черкаської міської ради, про це чиновник повідомив на своїй сторінці у facebook.

- Зважаючи на ті спекуляції, що розгорнулися навколо останнього рішення виконкому щодо розбудови мікрорайону Митниця, вважаю за доцільним призначити на наступну п'ятницю позачергову сесію. Головне питання порядку денного - обговорення з депутатами та громадськістю міста подальших перспектив розбудови Митниці, відкриття нового дитячого садочку, побудови концертної баскетбольної арени, нових велодоріжок тощо, - зазначив у своєму дописі чиновник.

Міський голова стверджує, щ жодних порушень під час прийняття рішення виконкомом виявлено не було. Про жодну забудову набережної в ньому навіть не йдеться.

- Готові спільно з депутатами ще раз обговорити це питання. А щоб розставити усі крапки над "і" запрошую на сесію представників громади міста, яким ми надамо детальний звіт про власників усіх земельних ділянок на Митниці, плани міської влади та інвесторів, - запропонував Анатолій Бондаренко зацікавленим активістам долучитись домайбутнього обговорення.

Нагадаємо, що у п'ятницю секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький звинуватив виконавчий комітет ЧМР у непрозорості. За словами секретаря міськради, про сьогоднішнє засідання не повідомили всіх членів виконкому. При цьому на виконком було винесено резонансне питання по забудові Митниці. У звязку з цим Радуцький повідомив, що буде ініціювати відставку нинішнього складу виконавчого комітету. Своє обурення сьогоднішнім виконкомом також висловили і громадські активісти, і частина депутатів та партій.

сергей сказав:

А кто будет финансировать строительство инженерных сетей ?? Или все на шару для так называемых инвесторов Подключат к действующим или за счет города построят И пора уже представить этих инвесторов а сессию транслировать в прямом эфире

Юрій сказав:

Чому не обговорюється питання забудови центральної частини Черкас, облаштування тротуарів, велодоріжок.Соромно за Черкаси.В цетрі стоять 100-річні хати, по тротуарам ходити неможливо не кажучи вже, що повністю відсутні велодоріжки. А міська влада або вкладає плитку по бульвару Шевченка, або забудовує митницю.То може й міськвиконком пора перенести на митницю? По бульвару Шевченка взагалі майже ніхто не ходить, тому що велика загазованість, а по тротуарам ходять люди. Складаєтьсь враження, що влада працює виключно на особисті кишені.

Альона сказав:

Юрій, з Ваших слів складається враження, що люди ходять лише в центрі. Уявіть собі, що і на Митниці люди живуть! І хоч раз в житті там треба зробити дороги і тротуари, а не бескінечні чагарники і піски на прохідний частині! І я впевнена, що будь-який велосипедист обере собі доріжку там, де свіжіше, а не там, де міськвиконком

Василь сказав:

Правильно, необхідно назвати прізвища власників будівельних фірм забудовників Митниці нехай люди знають своїх “героїв”

мы сказав:

Хрещатик 188-тротуар СТРАШНЫЙ ,как и ЖИЗНЬ…

Cocos сказав:

От вы смешные, как дети малые, ей богу! Кто ж его посадит? Он же памятник!) А по забудове пляжей – школота – ходите на Пушкинский! Там сейчас как раз з…ца!

Вгору