Рідні забитого до смерті черкащанина бояться, що кривднику їхнього родича пом’якшать міру покарання

26 жовтня 2016, 17:18

побиття-бійка-удар

Рідні хлопця, якого до смерті побили під нічним клубом у Черкасах, вимагають максимального покарання для кривдника їхнього сина. Водночас вони бояться, що підозрюваному можуть змінити статтю на більш лояльну.

Сергію було 29 років. Того злощасного вечора 14 жовтня він разом з друзями пішов до нічного клубу та додому вже не повернувся. О 5: 20 ранку рідним повідомили, що Сергія вже немає серед живих.

- Він у нас був домашнім та й взагалі неконфліктним. Якщо й ходив у нічні клуби, то це хіба що у чиїсь дні народження, чи на свята. Та й взагалі він у нас не курить, то ж на вулицю на перекури не виходив, більше танцював. До того ж не напивався і в бійки ніколи не ліз, - пригадує дружина брата Сергія Анна Рукавець.

Через кілька днів після бійки у прокуратурі області повідомили, що  чоловіку, який до смерті побив черкащанина біля нічного клубу, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Однак рідні побоююся, що підозрюваному можуть змінити статтю з ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу на більш лояльну 119 (вбивство через необережність).

- Ми переживаємо, що підозрюваному можуть змінити статтю і інкримінувати йому ненавмисне вбивство, начебто наш Сергій сам спровокував ту бійку, - розповідає  Анна Рукавець. – Підозрюваний стверджує, що вийти на вулицю на розбірки запропонував  саме Сергій.

Анна каже, що бачила на записах камер відеоспостереження, як все було. Дівчина переповідає, що на записах навпаки добре видно, як саме Сергія випихають на вулицю і бити родича, каже дівчина, розпочали ще на східцях.

- Було видно, що Сергій тільки захищався. Як нам сказав слідчий, Сергію було нанесено 5 смертельних ударів. Сама бійка тривала лише 18 хвилин, навіть люди, які були біля клубу не розуміли, що відбувається, - каже Анна. - Ми хочемо, щоб той, через кого загинула рідна нам людина, сповна відповів за свій вчинок. До того ж зовсім не видно, що той молодик справді переживає: він ні з матір'ю Сергія, ні з нами не зв'язався, а відразу звернувся до адвоката.

Вгору