Ракетомоделісти з Христинівщини – переможці Всеукраїнських змагань

27 травня 2016, 07:05

s93227442

Нещодавно в Чернігові відбулися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту та юних ракетомоделістів.

У змаганнях взяли участь 56 юних спортсменів з 10 регіонів України. Команди представили Дніпропетровська, Донецька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Харківська, Херсонська, Чернігівська та Черкаська області.

Від Черкаської області змагалась команда Христинівської районної станції юних техніків у складі Кокудака Олександра та Суворової Валерії, (керівник команди Суворов Юрій Станіславович).

Юні спортсмени вже декілька років поспіль беруть участь у Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з ракетомодельного спорту. У цьому році їм вдалося вибороти І командне місце і стати абсолютними переможцями змагань.

В особистій першості Кокудак Олександр став третім у класі моделей «Планета – В» та другим у класі «Салют А/2». Суворова Валерія здобула треті місця у класах «Салют А/2» та «S-6-А» та стала чемпіонкою у класах «Планета – В» та у класі напівкопій.