Радуцький ініціюватиме відставку виконкому

28 липня 2017, 14:58

Фото: Про все

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький звинуватив виконавчий комітет у непрозорості та, у зв'язку з цим ініціюватиме відставку цього колегіального органу міськради, повідомив він на своїй сторінці у facebook.

- Сьогодні під час засідання виконавчого комітету було ухвалено рішення про затвердження детального плану забудови набережної , проти якого більшість містян висловилися проти (зокрема свою позицію вони продемонстрували під час підтримки петиції на сайті міської ради), - написав він у своєму дописі.

Крім того він зазначив, що засідання виконкому виявилося далеко не публічним, камери у приміщенні були вимкнені. Сам же проект рішення про забудову набережної було внесено “із голосу”, адже в порядку денному (як і на сайті міськради) його не було.

- Цікаво, що окремих членів виконкому навіть не попередили, що засідання відбудеться не о 9:30 (як було заплановано), а о 12-й годині, - стверджує він.

У звязку з цим Олександр Радуцький вважає неприпустимим функціонування виконкому у тому складі в якому він зараз є.

- Вважаю, що люди, які голосували в такий спосіб за забудову набережної, не можуть бути членами виконкому. Оскільки подібні дії повністю суперечать загальнодержавній тенденції щодо децентралізації та публічності. Тому я буду ініціювати відставку нинішнього складу виконавчого комітету Черкаської міськради, - написав він.

сергей сказав:

ДАВНО ПОРА

Ігор сказав:

вони просто не дали задню, як інші. Хай себе повідставляють. Перш за все потрібно бути послідовними і вольовими, бо ніякий інвестор сюди не прийде щоб йому казали сьогодні будуй а завтра не будуй. Завжди будуть люди, яким щось заважає. Комусь пісочниця дитяча, комусь гарна набережна. А панельки їхні рано чи пізно порозвалюються скільки туди не вкладай.

Ірина сказав:

Якщо йдеться лиш про затвердження “плану забудови”, то ніяких інвестицій ще нема, а є лиш загарбницький план. Я проти житла з автостоянками, парканами і охороною, я за рекреаційні зони, де зможуть відпочивати всі містяни. Ні про яку “задню” не йдеться. Питання спеціально вносилось “з голосу”, щоб не вносити до порядку денного і не надавати попереднього розголосу. А ви певно представник того, хто на цьому руки нагріє.

мы сказав:

Крадуцкий артист-не народный ,а из “НАРОДА”

Вгору