сьогодні
Loading...

21:15

Психолог назвала причини, через які черкащани накладають на себе руки

14522401_1102319419849980_373145901_o

Фото “Про все”.

Суїцидальні тенденції, їх причини, шляхи подолання –  такі проблеми сьогодні обговорювали науковці ЧНУ ім. Б. Хмельницького під час круглого столу, присвяченого аналізу самогубств та пошуку шляхів їх подолання.

За даними Державного комітету статистики,  в Україні на 100 тис. осіб припадає 20-22 самогубства. Також присутній тут і гендерний розподіл – із 8 суїцидальних випадків тільки один припадає на осіб жіночої статті.

– Щодо Черкащини, то за даними ГУНП у 2013 році було зареєстровано  213 випадків самогубств, у 2014 – 208 , у 2015 – 320. З початку  2016 року зафіксовано 196 випадків самогубств, – зазначила завідувач кафедри загальної педагогіки і психології ННІ педагогічної освіти соціальної роботи і мистецтва ЧНУ Інна Кукуленко-Лук’янець.

За її словами, головними причинами, що призводять до самогубств, є економічна криза, страх перед кредитами, негаразди в сім’ї.

Разом із тим, зазначає науковець, на рівні держави ця проблема поза увагою. Немає відповідних служб,  які б комплексно та фахово займались профілактикою самогубств. Проблема і з дієвістю  “телефонів довіри”.

– Ті, що є, – неефективні. Самі керівники «телефонів довіри» розповідають,  що після спілкування з особами, схильними до суїциду,  їхні працівники самі впадають в депресію, – зауважила Інна Лук’янець.

Як підсумувала науковець, сьогодні люди з психологічними проблемами вимушені самі турбуватися за свій внутрішній стан  не розраховуючи на допомогу з боку держави.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
Олег
Олег
Заправку під Золотоношею пограбували особи з символікою громадської організації, – прокуратура (фото)
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.