Призначенню Лісничука протистоять “старі” міліціонери, – Хаджинов

11 жовтня 2016, 17:27

maxresdefault

Призначенню на посаду начальника ГУ Нацполіції області нинішнього керівника патрульної поліції Черкас Вадима Лісничука протистоять "старі" міліціонери. 

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив керівник ВО "Автомайдан" Сергій Хаджинов

- Нас абсолютно не влаштовує ситуація, що вже понад півроку в Черкасах не призначають начальника ГУНП області. Ми знаємо, що обговорювали кандидатуру нового патрульного, який міг би стати першим в Україні начальником ГУНП в області не зі старої системи. Ми знаємо, що цьому протистоять "старі" міліціонери. Ми знаємо, що в цьому також беруть участь перший заступник глави Національної поліції України Вадим Троян, тому найближчим часом ми будемо планувати якусь акцію, можливо це буде пікет МВС у Києві, можливо щось ще, - зазначив "автомайданівець".

За словами керівника ГО “Автомайдан-Черкаси” Сергія Яковенка, підготовлено відкритий лист із підписами 11-ти організацій на підтримку Вадима Лісничука на цю посаду.

- Голова Нацполіції Хатія Деконаїдзе це підпримала, але є спротив зі сторони керівництва МВС. Чому? Тому що ця людина абсолютно незалежна від політичних сил, фінансово-промислових груп чи криміналу. Система бореться з такими, не пускає їх, - наголосив Сергій Яковенко.

Вгору