Протягом місяця на Черкащині вакцинували та стерилізували 268 безпритульних тварин

18 квітня 2017, 12:40

Протягом місяця у трьох районах Черкащини  вакцинували проти сказу та стерилізували 268 безпритульних тварин.

Фахівці ТОВ «Чотири лапи Україна» побували у Золотоноші, Каневі та Катеринополі, де за грантові кошти Фонду підтримки місцевих ініціатив при Посольстві Канади в Україні,   було відкрито стерилізаційно-карантинні пункти для вирішення проблеми безпритульних тварин, створення яких у кожному районі передбачено «Програмою регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаській області на 2016-2020 роки».

- У нас фахівці «Чотирьох лап» працювали найменше, але вакцинували і стерилізували 44 тварини, тож у нас було витримано темп Золотоноші (104) та Канева (120 безпритульних тварин), - зазначив селищний голова Катеринополя Іван Гегедош. – І ми горді з того, що наше селище – не найбільше на Черкащині -  сьогодні є одним із епіцентрів впровадження гуманної європейської практики вирішення проблеми безпритульних тварин.

- Якщо прислухатися до думки людей, то питання безпритульних тварин є однією із найбільш актуальних соціальних проблем для кожного населеного пункту. Робота на Черкащині міжнародного фонду не просто допомогла зняти гостроту цієї проблеми одразу для кількох населених пунктів – а стала прикладом ефективного і оперативного вирішення проблеми, яку має взяти на озброєння кожен район області, - переконаний депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко. – Прийнята нами обласна Програма передбачає створення у кожному районі можливості вирішувати  проблему безпритульних тварин гуманними методами – і цього ми чекаємо до 2020 року.

- Фонд підтримки місцевих ініціатив при Посольстві Канади в Україні позитивно оцінив ефективність використання грантових коштів, які було виділено для вирішення проблеми безпритульних тварин на Черкащині – і вирішив продовжити грантову підтримку, - зазначила президент Черкаського обласного благодійного фонду «Еко-Центр» Олена Литвинова. – І днями Фонд підтримки місцевих ініціатив знову виділив «Еко-центру» кошти – у такому ж обсязі, до 18 тисяч доларів - на впровадження нової ініціативи по вирішенню проблеми безпритульних тварин.

Вгору