сьогодні
10 грудня 2016

09:34

Прокуратура запобігла стягненню з державного підприємства-банкрута 20 млн грн

1170614_600

Прокуратура Черкаської області захистила інтереси держави беручи участь у господарській справі про банкрутство Державного підприємства «Златодар», яке є зберігачем державного резерву зерна України. 

Так, у листопаді поточного року Вищим господарським судом України повністю задоволено подану прокуратурою касаційну скаргу та залишено в силі ухвалу господарського суду Черкаської області, згідно якої відмовлено у задоволенні грошових вимог двох товариств та фізичної особи-підприємця на загальну суму понад 20 млн. грн., що завадило безпідставному включенню їх до реєстру кредиторів державного підприємства.

Нагадаємо, прокуратура Черкаської області здійснила вступ у справу про банкрутство державного підприємства та відстоюючи активну позицію в суді захистила його законні інтереси.

Однак, за апеляційною скаргою вказаних вище суб’єктів Київським апеляційним господарським судом ухвалу господарського суду Черкаської області скасовано.

На сьогодні завдяки принциповій та послідовній позиції прокуратури області судом касаційної інстанції прийнято рішення, що відповідає державним інтересам.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.