сьогодні

09:34

Прокуратура запобігла незаконному відчудженню двох гуртожитків підприємства–банкрута

897

Представляючи інтереси держави у справах про банкрутство, прокуратурою області виявлено порушення інтересів територіальної громади м. Жашків арбітражним керуючим ТОВ «ВІГ-Жашківський цукровий завод».

Так, арбітражний керуючий вказаного підприємства, грубо порушуючи чинне законодавство та зловживаючи наданими повноваженнями, з метою продажу та отримання неправомірної вигоди, включив до складу ліквідаційної маси 2 гуртожитки та трансформаторну підстанцію, що обслуговує більше 400 побутових споживачів та 12 суб’єктів господарювання м. Жашків.

Вказані об’єкти належало передати до комунальної власності міста, оскільки згідно з вимогами чинного законодавства України, у разі банкрутства державного підприємства, об’єкти належного йому державного житлового фонду, в тому числі гуртожитки, передаються в установленому порядку до комунальної власності відповідної територіальної громади.

Однак внаслідок дій арбітражного керуючого гуртожитки були реалізовані у 2015 році на аукціоні з продажу майна підприємства-банкрута.

Оскільки дії арбітражного керуючого містять ознаки кримінального правопорушення, прокуратурою області за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365-2 (зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги) Кримінального кодексу України. Його розслідування доручено слідчим органам Головного управління Національної поліції у Черкаській області.

Результати незаконно проведеного аукціону з продажу майнового комплексу ТОВ «ВІГ-Жашківський цукровий завод» за активної позиції прокуратури області визнано недійсними Господарським судом Черкаської області.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
Олег
Олег
Заправку під Золотоношею пограбували особи з символікою громадської організації, – прокуратура (фото)
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.