Прокуратура взялася за смілянське підприємство, яке зірвало опалювальний сезон у місті

22 листопада 2016, 18:30

тепло-424x243

Законність діяльності теплопостачального підприємства в м. Сміла перевірятиметься в межах кримінального провадження.

За фактом розтрати коштів службовими особами теплопостачального підприємства, що призвело до незабезпечення жителів м. Сміла теплом та зриву опалювального сезону через вимкнення частини котелень, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Здійснення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

На цей час слідчими та процесуальними керівниками вживаються заходи щодо всебічного, повного та неупередженого дослідження всіх обставин справи, забезпечення прийняття законного і неупередженого процесуального рішення.

Нагадаємо, заручником холоду Сміла стала через місцеве приватне підприємство «СмілаЕнергоінвест», яке постачає тепло до осель смілян. Між цим підприємством та «Смілакомунтеплоенерго» укладено договір про спільну діяльність. Договір між ними укладено до 2030 року. Утім попри те, що містяни справно сплачують за газ, у місті вже 4 рази фіксували відключення котелень. Причина – у заборгованості приватного підприємства перед НАК «Нафтогаз». Загальний борг, який назбирався за останні роки, понад 90 мільйонів гривень, цьогорічний борг – 3,6 мільйона. Без погашення цих трьох із гаком мільйонів НАК «Нафтогаз» не надавав «СмілаЕнергоінвест» ліміти на газ.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Вгору