Про чигиринську екологію говорили вітчизняні та чеські фахівці

17 липня 2017, 16:47

Представник екологічної організації "Арніка" Вацлав Орчігра завітав до Чигирина з ознайомчим візитом. Разом з українськими колегами – фахівцями Центру екологічних ініціатив "Екодія" та Національного екологічного центру України він зустрівся з місцевою владою, пише "Діловий регіон".

Метою поїздки cтав збір інформації щодо стану довкілля у районі, навних та потенційних виливів на природу та місцеве населення від промислових агропідприємств, зокрема промислових тваринних комплексів.

Представник організацій "Шульгівська громада" та "Голос Природи" Вікторія Левкіна поділилася своїм досвідом щодо вирішення питань, які пов’язані із промисловими тваринними комплексами, зокрема птахофабрики.

Під час зустрічі також відбулося спілкування з присутніми. Пролунало багато питань щодо потенційних об’єктів та проектів розширення ДП «Перемога Нова» на території району.

За словами голови РДА Віктора Лисенка, земельна ділянка під розміщення птахофабрики ще не надавалися. Містобудівна документація не розроблялася. 

aleksander сказав:

“Вікторія Левкіна поділилася своїм досвідом щодо вирішення питань, які пов’язані із промисловими тваринними комплексами, зокрема птахофабрики.”
Та что ДП «Перемога Нова» на території району. будет???

Вгору