Працівники Служби автодоріг області отримали відзнаки від Укравтодору

01 листопада 2016, 16:36

1 (1)

З нагоди професійного свята - Дня автомобіліста та дорожника - Державним агентством автомобільних доріг України за досягнення у професійній діяльності відзначено роботу фахівців Служби автомобільних доріг у Черкаській області. Від імені Укравтодору вручив нагороди в.о. начальника Служби Владислав Демиденко.

Так, за високу професійну майстерність, плідну працю, вагомий особистий внесок у розбудову мережі автомобільних доріг України Грамотою Укравтодору нагороджено провідного інженера відділу якості, технічного контролю та нових технологій Жуган Світлану Миколаївну.

За сумлінну працю в дорожній галузі оголошено Подяку провідному інженеру відділу інвестиційно-кошторисної роботи та будівництва Соломці Валентині Олексіївні.

Подякою Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення розбудови мережі автомобільних доріг, сумлінну працю та високий професіоналізм відзначено начальника тендерно-договірного відділу Кучеренко Олену Вікторівну.

2 (1)

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Горген сказав:

Доріг нормальних в області немає, за що відзнаки???

Йосип сказав:

Це ще є одним доказом фейковості таких нагород. Який уряд, такі й нагороди.Доріг справді немає!!!! Хоч би не позорились з цими подяками!

Вгору