Директору Черкаського драмтеатру повідомили про підозру у службовій недбалості

09 листопада 2016, 15:25
11124796_10203080189204413_99552669_n

Фото Ігоря Єфімова

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом пожежі у Черкаському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради.

Нагадуємо, що 01.07.2015 у приміщенні закладу виникла пожежа, унаслідок якої будівля та матеріальні цінності зазнали значних пошкоджень більш ніж на 5 мільйонів гривень.

За результатами досудового розслідування директору театру повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам).

Довідково: санкцією ч. 2 ст. 367 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від ста до двохсот п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Алена сказав:

Вот это дааа! Виновников не нашли, а так хоть как-то галочку поставить в этом деле: “службове недбальство”! А почему тогда директору кинотеатра “Жовтень” в Киеве Горделадзе не выдвинули такое же обвинение, ведь кинотеатр тоже подожгли неизвестные? КАК можно было предостеречь этот факт??? Тогда нужно сажать всех директоров, заведения которых поджигают ублюдки!

Вгору