Понад 18 років черкащанин не може отримати посвідчення ліквідатора аварії на ЧАЕС

11 листопада 2016, 21:15

bezyimyannyijБез «чорнобильських» пільг понад 18 років. Черкащанин, який побував у зоні аварії на ЧАЕС, досі не може отримати посвідчення ліквідатора. Він пройшов не одну інстанцію, втім, всюди отримував лише відмовки. Останню надію покладає на обласну комісію зі спірних питань, інформує ЧСН.

Пенсіонер Валерій Олександрович розповідає: після опромінення у зоні ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС отримав довідку про відрядження. У 1998-му він перебував у реабілітаційному центрі після інфаркту. Тоді цей документ у нього вилучили, мовляв, він підроблений. Поновити його та отримати пільги він не може й досі.

Адвокат Валерія Змєйова наголошує: документ у чоловіка вилучили незаконно. Каже, довідка про відрядження його клієнта на ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС є, а отже мають бути для нього і пільги.

У комісії черкаського відділу соціального захисту населення пояснюють: наказ про направлення громадянина Змєйова до Поліського району на ліквідацію катастрофи є, але інформації про те, що чоловік перебував саме у першій небезпечній зоні немає, тому рада зі спірних питань при МНС України рекомендувала вилучити посвідчення. Наразі голова комісії Черкаського відділу соцзахисту населення прийняла рішення продовжити справу, оскільки документів для остаточного рішення недостатньо.

Вгору