Поліція відпустила чоловіків, яких затримали на території ПАТ “Черкасиобленерго”

20 квітня 2017, 11:49

Поліція відпустила 30 чоловіків, яких затримали на території ПАТ “Черкасиобленерго” у вівторок, 18 квітня, після того, як їхні дані було встановлено. Про це в коментарі  “ІнфоМОСТу” повідомив прес-секретар ГУ НП у Черкаській області Дмитро Грищенко.

– У чоловіків відібрали пояснення, підстав надалі їх тримати не було, – зазначив Грищенко.

За його словами, щодо цих осіб було складено 32 адміністративні протоколи. Зокрема, чоловікам інкримінують статтю 195 п. 4 (Порушення порядку виробництва, придбання, зберігання чи продажу електрошокових пристроїв і спеціальних засобів, що застосовуються правоохоронними органами), а також ст. 190 (Придбання, зберігання, передача іншим особам або продаж громадянами вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду без дозволу органів внутрішніх справ) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Згідно зі ст. 195, порушникам “світить” штраф від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Що стосується ст. 190, то таке правопорушення тягне за собою накладення штрафу від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Фото із сайту ГУНП Як повідомляють на сайті поліції, у затриманих чоловіків вилучили 15 помпових рушниць, близько 500 набоїв, гладкоствольну вогнепальну зброю, пристрої травматичної дії та боєприпаси. Фото із сайту ГУНП

Під час спілкування із правоохоронцями чоловіки повідомили, що вони є представниками охоронної фірми та, згідно з договором, здійснюють охорону ПАТ “Черкасиобленерго”. Водночас слідство володіє інформацією, що договір укладено з певними порушеннями, у зв’язку з чим за фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 358 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у вівторок правоохоронці вивели з приміщення “Черкасиобленерго” три десятки осіб, які незаконно перебували в приміщенні ПАТ.

Вгору