Полісмени винесли вирок міській владі за утримання вулиць Черкас

15 листопада 2016, 09:34
Фото: live.ck.ua

Фото: live.ck.ua

Протягом жовтня цього року патрульна поліція оглянула вулиці міста щодо стану та підготовки їх до зимового періоду. Про це на прес-конференції повідомив т. в. о. начальника УПП у м. Черкаси Олександр Кокоба, пише vikka.ua.

За результатами огляду було складено 12 актів із зазначенням виявлених недоліків. Однак і похвалити діяльність міських владців за утримання вулиць знайшлося за що.

"Як показав огляд, у місті значно поліпшився стан асфальтобетонного покриття вулиць міста. Упродовж будівельного сезону було ліквідовано близько 150 тис. кв. м ямковості, проведено реконструкцію ділянок вулиць Благовісної та Чорновола. Крім того, розпочато роботи з ремонту бульвару Шевченка, вулиць Оборонної, Героїв Дніпра та Менделєєва", – зазначив Олександр Кокоба.

При цьому, за його словами, під час обстеження було встановлено, що за винятком ремонту асфальтобетонного покриття інші недоліки вулиць міста упродовж будівельного сезону практично не усувалися. Так, на вулицях міста виявлено відсутність близько 3 тисяч дорожніх знаків та частина пошкоджених. Це все суттєво впливає на безпеку дорожнього руху. З початку року їх встановлено лише трохи більше 50-ти.

"Дорожньої розмітки нанесено лише на протяжності 10 км – по вулиці Чорновола, Смілянській та центральній частині міста", – додав він.

Також він повідомив, що для усунення недоліків, виявлених під час обстеження вулично-шляхових мереж, керівнику управління вуличної інфраструктури Черкаської міськради Сергію Отрешку було вручено 131 повістку. А за незадовільне утримання вулично-шляхової мережі, що призвело до пошкодження транспортних засобів, складено 16 адміністративних протоколів.

Вгору