сьогодні
02 грудня 2016
Loading...

22:57

Поки черкаський нардеп їздить на старенькому “Мітсубіші”, дружина кермує “Тойотою” за мільйон

12048791_912334005513368_25457231_n

Народний депутат Сергій Рудик подав декларацію за 2015-й рік.

Нардеп задекларував два житлові будинки. Один з них площею в 55 кв. м перебуває у власності Сергія Ярославовича, інший (площа 271 кв. м) розташований в Києво-Святошинському районі і належить нардепу навпіл із дружиною. Також Рудик має дві земельні ділянки: в Корсунському районі та на Київщині. Друга також, як і будинок, перебуває у спільній власності із дружиною, пише Інфоміст.

Окрім всього, Маріанна Володимирівна орендує в столиці простору квартиру площею 120 кв. м.

Вартість об’єктів невідома.

Сергій Ярославович та Маріанна Володимирівна з минулого року мають по іномарці. Нардеп з квітня  їздить на старенькому Mitsubishi Pagero (1985 року випуску), який на момент набуття прав коштував 100 тис. грн. Його дружина кермує Toyota Land Cruiser (рік випуску – 2013) вартістю 1,265 млн грн.

За минулий рік Сергій Рудик отримав за основним місцем роботи 79 тис. грн та ще 80 тисяч за виконання депутатських повноважень. У свою чергу дружина нардепа заробила майже мільйон гривень, займаючись підприємницькою діяльністю.

Зазначимо, що Маріанна Володимирівна зареєстрована як фізична-особа підприємець. Основний вид її діяльності – надання послуг перукарнями та салонами краси. Серед інших КВЕДів значаться, наприклад, надання в оренду водних транспортних засобів, діяльність із забезпечення фізичного комфорту, дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки.

Згідно з даними декларації, Сергій Рудик має 50 тисяч доларів готівкою, в цей же час пані Маріанна задекларувала 90 тисяч доларів, 40 тисяч євро і 100 тисяч гривень.

Окрім цього, Рудик вказав членство в багатьох організаціях та органах організацій. Зокрема, нардеп очолює благодійну та громадську організації, а також релігійну громаду.

  
Коментарі - 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

Мая надiю, що цей депутат разом iз всоею дружиною задекларував статки, заробленi чесною та “непосильною” працею! Та цi доходи правдивi, бо, як-не-як, вiн же вiруючий та працюе в “релiгiйiнiй громадi…

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.