Поки черкаський нардеп їздить на старенькому “Мітсубіші”, дружина кермує “Тойотою” за мільйон

27 жовтня 2016, 22:57

12048791_912334005513368_25457231_n

Народний депутат Сергій Рудик подав декларацію за 2015-й рік.

Нардеп задекларував два житлові будинки. Один з них площею в 55 кв. м перебуває у власності Сергія Ярославовича, інший (площа 271 кв. м) розташований в Києво-Святошинському районі і належить нардепу навпіл із дружиною. Також Рудик має дві земельні ділянки: в Корсунському районі та на Київщині. Друга також, як і будинок, перебуває у спільній власності із дружиною, пише Інфоміст.

Окрім всього, Маріанна Володимирівна орендує в столиці простору квартиру площею 120 кв. м.

Вартість об’єктів невідома.

Сергій Ярославович та Маріанна Володимирівна з минулого року мають по іномарці. Нардеп з квітня  їздить на старенькому Mitsubishi Pagero (1985 року випуску), який на момент набуття прав коштував 100 тис. грн. Його дружина кермує Toyota Land Cruiser (рік випуску – 2013) вартістю 1,265 млн грн.

За минулий рік Сергій Рудик отримав за основним місцем роботи 79 тис. грн та ще 80 тисяч за виконання депутатських повноважень. У свою чергу дружина нардепа заробила майже мільйон гривень, займаючись підприємницькою діяльністю.

Зазначимо, що Маріанна Володимирівна зареєстрована як фізична-особа підприємець. Основний вид її діяльності – надання послуг перукарнями та салонами краси. Серед інших КВЕДів значаться, наприклад, надання в оренду водних транспортних засобів, діяльність із забезпечення фізичного комфорту, дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки.

Згідно з даними декларації, Сергій Рудик має 50 тисяч доларів готівкою, в цей же час пані Маріанна задекларувала 90 тисяч доларів, 40 тисяч євро і 100 тисяч гривень.

Окрім цього, Рудик вказав членство в багатьох організаціях та органах організацій. Зокрема, нардеп очолює благодійну та громадську організації, а також релігійну громаду.

Черкащанка сказав:

Мая надiю, що цей депутат разом iз всоею дружиною задекларував статки, заробленi чесною та “непосильною” працею! Та цi доходи правдивi, бо, як-не-як, вiн же вiруючий та працюе в “релiгiйiнiй громадi…

Вгору