Поки активісти в поліції радилися щодо Лютого, він в цей час зустрічався із ветеранами в ОДА

10 листопада 2016, 13:41

15007929_159419717858410_1272034269_oСьогодні ветерани правоохоронних органів Черкащини прийшли до облдержадміністрації, щоб зустрітися з губернатором та обговорити питання пенсійної реформи.

Ветеранів провели до зали облради, куди мав прийти і голова Черкаської ОДА  Юрій Ткаченко. Однак разом з ним до черкащан вийшов і полковник поліції Валерій Лютий, проти призначення якого начальником обласної поліції вже котрий день виступають місцеві громадські активісти.

За словами Валерія Лютого, прийшов він на прохання самих пенсіонерів, які забажали познайомитися та поспілкуватися з потенційним кандидатом на посаду начальника Нацполіції області. А під час зустрічі обговорювалися все ті ж питання пенсійної реформи.

До зали обласної ради прийшли і представники громадськості, які перед цим в стінах Нацполіції мали зустрітися із радником Міністра внутрішніх справ, головою Громадської ради при МВС України Володимиром Мартиненком.

Однак, дізнавшись, що Валерій Лютий, про якого вони й мали намір поговорити із радником, перебуває в ОДА, вирушили назустріч із полковником.

Наразі Лютий покинув залу. Разом з ним її залишили і представники громадськості.

За інформацією "Інфомосту" нині конфлікт перемістився до приймальні очільника області Юрія Ткаченка. Активісти чекають, коли із обласної адміністрації вийде Валерій Лютий. Опісля, говорять, також покинуть приміщення ОДА.

Вгору