Платне українське телебачення з 1 січня: за які канали черкащани готові платити?

08 грудня 2016, 09:10

Українські канали з 1 січня стануть платними. Зміни, передбачені в Законі України «Про телебачення і радіомовлення», дають право телеканалам вимагати з операторів платного телебачення плату за мовлення в їхніх мережах.

Журналісти Громадського ТБ: Черкаси поцікавилися у черкащан, чи готові вони платити за телевізор та за які саме українські канали?

Канали продаватимуться лише пакетами – «1+1» (1+1, 2+2, ТЕТ, Плюсплюс, Уніан ТБ і Бігуді), StarLightMedia (6 каналів: СТБ, ICTV, Новий канал, QTV, М1 і М2), Медіа Група Україна (3 канали: Україна, НЛО TV і Індиго TV), Inter Media Group (9 каналів: Інтер, НТН, Мега, Enter-фільм, Піксель, K1, K2, Zoom і EuroNews) .

Коштуватиме один пакет орієнтовно від 1 до 3 грн на місяць.

Алена сказав:

Вы “переживали” о минималке в 3200 (точнее, 2500 без налогов)? Так вот мы ещё пожалеем, что не живём на “родные” 1400, потому что ВСЁ абсолютно “подтянут” по цене так, что и этих 2500 не хватит даже на элементарное! Вряд ли пенсионер сможет купить 4 пакета даже по стоимости в 3 грн. каждый, ведь кабельщики сюда прилепят свои 75. Лично я бы подключила по 1 каналу с каждого пакета, ибо смотреть на остальных, карманных ТВ просто нечего. Особенно в выходные.Печальная история…Безнадёга какая-то.

Вгору