Плани, як завжди, наполеонівські, – Ван про розвиток черкаського зоопарку

06 листопада 2016, 13:11

ван

Директор Черкаського міського зоопарку Євгеній Ван розповів про плани щодо розвитку комунального підприємства, пише Інфоміст.

– Плани, як завжди, наполеонівські. Останні 3-4 роки ми достатньо активно працюємо в плані реконструкції зоопарку. Перш за все треба завершити те, що вже почали. Коли мене знову призначали на цю посаду, я представив виконкому плани на наступний рік і так звану п’ятирічку. Але, безумовно, їхня реалізація залежить і від обсягів фінансування. У 2016-17 роках плануємо реконструкцію останніх старих вольєрів  “Копитного ряду” із зміненням рельєфу, конфігурацією та збільшенням площі. Є на меті створити нові експозиції: "Земля ведмедів і вовків", «Мадагаскар», поповнити колекції птахів зоопарку новими видами, завершити реконструкції вольєрів і приміщень експозиції «Хижі птахи України», а також добудувати нову експозицію «Пелікани», – розповів директор зоопарку.

Окрім того, за його словами, плануються роботи і в кормовому відділі, зокрема реконструкція  старих приміщень.

– У ветеринарний відділ потрібно закупити обладнання для роботи лікаря. Вже працюємо над капітальним ремонтом покрівлі і прибудованого приміщення оранжереї Дитячого парку, це теж наш об’єкт. Монтуємо нову систему опалення, опісля плануються монтажні і декоруючі роботи для нової експозиції.

Що стосується довготермінових планів, то їх теж багато, – додає пан Євгеній.

– Хочемо почати формувати колекцію кунячих, будувати нові експозиції: “Будинок дрібних ссавців”, павільйони "Примати" і «Австралія», збільшити види за рахунок тварин Нового Світу та Мадагаскару. Необхідно реконструювати гідроізоляцію озера з будівництвом очисних споруд і експозиції «Дніпровський акваріум». Є в планах створення на базі оранжереї дитячого еколого-інформаційного центру. Серед намірів – отримання дозволу і необхідних документів на розширення території зоопарку, ремонт та реконструкція пішохідних доріжок, будівництво кафетерію, придбання мікроавтобусу.

Вгору