Підрядник пояснив, чому над згорілим театром не видно робітників

12 жовтня 2016, 22:57

d3c21175f352182266b447c352fc34cf

Директор ТОВ «ПМ-Арсенал» (підприємство, що виконує будівельні роботи в черкаському театрі) Владислав Мамчур пояснив, чому над театром не видно будівельників, пише Прочерк.

– Я бачив повідомлення актора Олександра Гуменного про те, нібито ремонт театру призупинено. Хотів наголосити, що цей громадянин некомпетентний у даній ситуації. Насправді, зараз над театром немає робітників через несприятливу погоду. Як відомо, і про це інформував гідрометцентр, в Україні штормове попередження. Ми могли виконувати роботи під час дощу, але вітер – це зовсім інша річ. Працювати в вітер неможливо. І розумний керівник не пошле підлеглих під час вітру виконувати висотні роботи, бо це ризик для життя людей, – сказав Владислав Мамчур.

Крім того, підрядник зауважив, що відсутність будівельників над театром не означає призупинення будівельних робіт.

– Якщо над конструкцією в люльці немає людей, то це не значить, що роботи зупинилися. Сталеві металоконструкції монтують в цехах і ви в цьому скоро пересвідчитеся. А коли буде сприятлива погода і необхідний кран, то все буде, – підсумував підрядник.

Елена сказав:

“СПРИЯТЛИВА ПОГОДА” була на протязi пiвроку. А у нас, як завжди, як починаеться осiнь та дощi, стягують технiку та людей i приступають до ремонту. Кто дороги “ремонтуе”, а хто театр…Та ще й називають “безхатька”- актора, “некомпетентним у справах”! А що ж ви, такi “компетентнi”, так довго чухалися?

Вгору