Підприємці, які тримають атракціони, повинні платити місту більше, – Бондаренко

17 липня 2017, 08:03

Ціна на атракціони у Черкасах скоро стане вищою, ніж у Києві. Таке припущення під час брифінгу висловив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, пише "Прочерк".

- Міська влада створила комунальне підприємство «Дирекція парків» для того щоб жителям міста в першу чергу  отримувати якісні послуги. Але скоро ціна на ці послуги у Києві буде меншою, ніж у Черкасах. Ми вирішили подивитись, скільки ці підприємці платять до бюджету. Адже міська влада у цьому році виділила більше коштів на утримання «Дирекції парків». Ми ці документи відкриємо, щоб кожен житель міста розумів, які суми йдуть до бюджету, - наголосив Бондаренко.

За його словами, деякі підприємці, які займаються встановленням різних атракціонів у парках міста, хочуть стати практично монополістами.

- Інколи виявляється, що підприємці за один день відбивають місячну плату до міста. Я вважаю, що занадто мало ці підприємці платять у скарбницю нашого міста. Я думаю, що можна зробити втричі більшою плату. Навіщо ми повинні витрачати державні кошти? Ми повинні зробити діяльність комунальних підприємств економічно обґрунтованою, - додав мер.

Він також згадав ситуацію з «мільйонним» туалетом у парку Хіміків.

- На Печерську можна купити квартиру і за ці ж самі гроші побудувати туалет в парку Хіміків, - сказав Бондаренко.

мы сказав:

как вы всем надоели-только и делаете вид,что что-то делаете Один п….шь

Вгору