сьогодні
02 грудня 2016

20:06

Підприємство з виробництва деревного вугілля у Байбузах програло суд

1

Сьогодні в Київському апеляційному адміністративному суді відбувся розгляд апеляційної скарги на Постанову Черкаського окружного адміністративного суду від 17 жовтня 2016 року, якою призупинена діяльність підприємства з виготовлення деревного вугілля.

Нагадаємо, що 10 жовтня 2016 року до Черкаського окружного адміністративного суду направлене на розгляд рішення про тимчасову заборону (зупинення) виробництва з виготовлення деревного вугілля шляхом випалювання деревини піролізним типом (без доступу повітря з утворенням газоподібних і рідких продуктів, а також твердого залишку — деревного вугілля) в ретортах. Виробництво розташоване в адміністративних межах Байбузівської сільської ради Черкаського району, за межами села.

Рішення винесене Державною екологічною інспекцією у Черкаській області на підставі акту позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства, в результаті якої встановлено, що виробництво здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря з порушенням умов дозволу: не підтримуються в належному стані вуглевипалювальні печі, не обладнані місця відбору проб на стаціонарних джерелах, систематично перевищуються гранично допустимі концентрації забруднюючих речовин у викидах, порушується технологічний режим вуглевипалювання.

Рішення винесли на користь Державної екологічної інспекції у Черкаській області. Апеляційну скаргу підприємства не задовольнили, а Постанова Черкаського окружного адміністративного суду залишилася в силі.

За інформацією прес-служби Держекоінспекції в Черкаській області

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.