Підприємець з Черкас просить Прем’єр-міністра України захистити горіховий бізнес (відео)

01 листопада 2017, 16:45

Черкаський підприємець, відомий меценат Араік Мкртчян звернувся до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням захисту від СБУ, співробітники якого у Волинській області створюють перешкоди його бізнесу. Про це підприємець написав на своїй сторінці у facebook.

- Зараз в Яготині вже другий день арештована моя машина з горіхом кругляком, який йшов на експорт до Польщі. СБУ у Волинській області не пропускає автомобіль, бо вони шукають там жуків (!!!). Чи цим має займатися СБУ? Чи можливо для вирішення питання просто треба вчергове занести в якийсь високий кабінет??? Ми отримали стовідсоткову передплату два місяці тому, маємо всі ліцензії та дозволи. Це ті позитивні зміни, які Ви анонсували? Чи це підтримка бізнесу? В 2012, 2015, 2016 роках я вже мав подібні ситуації, тому знаю, яку мету мають такі перевірки, - зазначив Араїк Мкртчян у своєму дописі. 

Він також нагадав про минулорічну вказівку «прибрати руки» від горіхового бізнесу.

- Це дало нам можливість рік прожити спокійно, проте зараз все знову стало на свої місця, - зазначив підприємець. - Від імені всіх експортерів горіху, прошу Вас втрутитись і захистити нас!!!

Вгору