Під облрадою мітингують проти будівництва курників

16 грудня 2016, 10:41
15556031_1188189404596314_777698666_n

Фото "Про все".

Сьогодні під стінами Черкаської облради, де проходить обласна сесія, зібралося кілька десятків людей. Вони протестують проти екологічних проблем, які, на їхню думку, створюють великі підприємства в регіоні. Серед мітингуючих - жителі Чигиринського району та активісти ЦК «Азов».

Протест проходить під гаслом «Захистимо екологію Черкащини».

За словами мітингуючих, мета акції – донести керівництву області категоричну позицію жителів Чигиринщини у питанні будівництва курників поблизу сіл Рацеве та Вітове.

Серед вимог протестувальників – заборонити подібні інвестиції та припинити знущатися над екологією області.

Tolia сказав:

Не думаю що це так. Інші ЗМІ кажуть що реальна більшість місцева за підприємства бо треба робота.

Віктор сказав:

Щось із всіх жителів Чигиринщини прийшло 2 каліки. Негусто

NIKA сказав:

Сумно якшо браві вояки під політиками ходять (( Інакше незрозуміло що вони там роблять.

Сірожа Вороний сказав:

Хто за темою слідкує той має знати що це необ’єктивна ілюстрація подій бо реально люди за нові фабрики.

Ангелина сказав:

Дуже прикро читати подібні коментарі , коли ти являешся жителем даного населеного пункту і в тебе під вікнами буде збудовано курники ,які за викидами в атмосферу можна порівняти з трьома заводами Азот . Зтось із цих дописувачів схоче посилити своїх дітей біля такого виробництва? Дуже сумніваюся . Або ці коментарі написані на заказ “Нашої ряби”. Сьогодні всі люди освідчені навіть в селі і розуміють масштаби катастрофи.

Юлія сказав:

Будемо відверті: людям потрібні робочі місця і саме такі заводи їх дають. Це не хімзавод, не шахта, не атомна елктростанція – шкода не така велика, як могла б бути.

Іван сказав:

Юля ,якщо ви так переживаєте за курники, підіть туди попрацюйте. Там вакантних мість вистачає і працівників звозять з усієї області . Понюхайте ті запахи, повз які проїхати неможливо – потрібен противогаз. Загадили Канівський район ,а тепер взялись за Чигиринський. І хто сказав ,що люди у Рацевому за будівництво ? Більшість людей проти , а за лише ті кому ряба постійно проплачує .

Юлія сказав:

Я за курники якраз геть не переживаю. На щастя, роботу маю, чого й іншим бажаю. Працівників хай звозять хоч з усієї країни, але вони ж вони там за своєю волею працюють, бо нема нічого кращого, чи не так? Якби ніхто не йшов працювати на такі погані умови, то їх би може й покращили б чи завода не будували.

Юрій сказав:

Як на мене, адекватні відповіді на цей рахунок можуть дати жителі сіл, де поблизу такі об’єкти є – згадайте перекритий міст через Вільшанку в Мошнах – жителі реально оцінили ситуацію в Будище та справами дали відповідь. Не тільки повітря, ВОДА теж псується, і на довго

Вгору