сьогодні
Loading...

09:34

Під час перевірки на Черкащині замовник погрожував співробітнику ДАБІ

antireklama-konkurentov

Під час перевірки незаконного будівництва гаражного комплексу на території Геронимівської сільської ради Черкаського району по вул. Одеській, що межує з Черкаським міським цвинтарем №2, до працівника Держархбудінспекції було застосовано засоби психологічного тиску та погрози з боку власника ділянки та групи агресивно налаштованих молодиків.

Вказана позапланова перевірка здійснена на виконання ухвали слідчого судді Соснівського районного суду м. Черкаси.

У відповідь на протиправні дії, перевіряючими було викликано слідчу оперативну групу Національної поліції в Черкаській області для вжиття заходів оперативного реагування. Складено відповідні матеріали, щодо перешкоджання діям посадових осіб при виконанні їх службових обов’язків. В свою чергу, працівником Управління складено акт про недопущення посадових осіб органу державного архітектурно-будівельного контролю на об’єкт будівництва для виконання покладених на них функцій.

На сьогодні Держархбудінспекція чекає відповідної правової реакції від правоохоронних органів щодо вжиття заходів для притягнення до відповідальності порушників.

Нагадаємо, що працівники Держархбудінспекції відповідно до чинного законодавства мають право безперешкодного   доступу на місця будівництва   об’єктів, до приміщень, документів та матеріалів, необхідних для проведення перевірки.

За перешкоджання посадовим особам органу державного архітектурно-будівельного контролю у проведенні перевірки, суб’єкти містобудування несуть відповідальність згідно із Законом України «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності» та Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За інформацією прес-служба ДАБІ України

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
Олег
Олег
Заправку під Золотоношею пограбували особи з символікою громадської організації, – прокуратура (фото)
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.