сьогодні
24 січня 2017
Loading...

18:27

Переселенка змушена буде поїхати назад у Луганськ, якщо не знайде роботу в Черкасах

Без роботи і власної квартири залишилась переселенка із Луганська. Через війну, Наталія Горбенко переїхала до Черкас більше півроку тому. Із собою привезла 2х малолітніх дітей і свою матір- пенсіонерку. Тут вони вже взялись облаштовувати нове життя, щоб назавжди залишитись у Черкасах. Рахують кожну копійку і не знають чого чекати далі. Адже попри працездатний вік, переселенку не беруть на роботу, інформує ОДТРК Рось.

Наталія Горбенко родом із Луганська. Там прожила все своє життя. У неї були грандіозні плани на майбутнє, та війна внесла свої корективи. Жінка вже більше півроку у Черкасах. Разом із двома малолітними доньками і матір’ю ледь зводять кінці з кінцями, каже Наталія. Грошей не вистачає, а на роботу її не беруть.
Живе родина на соцдопомогу та пенсію. За місяць загалом отримують 3 тисячі гривень. Більшу частину з них витрачають на оплату орендованого житла. Наталія – досвідчений товарознавець і дипломований фахівець у галузі торгівлі. Має значний досвід роботи і бажання працювати.

Громадський активіст і юрист Валерій Макєєв каже: проблема із працевлаштуванням як переселенців зі Сходу, так і черкасців нині постала особливо гостро. І ситуація Наталія типова.

Якщо найближчим часом Наталія не знайде роботу, вона вимушена буде повернутись до Луганська, де у неї залишилась нерухомість. Про цю перспективу вона воліє не думати, але і не відкидає її.

  
Коментарі - 3

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

Уважаемая Наталия!
Мы тоже уехали из Луганска. У Вас сложная ситауция. Попытайтесь найти работу через интернет, специально для переселенцев, может, не в самих Черкассах, а где-то в небольшом городе, селе. А еще готовьтесь к работе не по специальности. Увы, таковы реалии.
Желаю Вам удачи, всем нам – мира в Украине, в родных домах!
Лилия

працюю на одному з підприємств і бачив нашщих переселенців. моя думка про них – не хочуть працювати. наші зарплати для них малі, ясне діло не шахтарські. так у нас і під землю лізти не треба. я вважаю так: якщо приїхав на нове місце то шукай роботу авона є. із зарплатою у 2-4 тисячі можна знайти жінці в черкасах. але звичайно працювати треба. а журналісту рекомендація не просто статті писати про “нещасних переселенців” (не треба було їм кричати расея расея), а краще допоможіть людині знайти роботу.

ось ваша газетка писала про черкасихліб. нехай ваша “героїня” туди сходить. допоможуть людині. чи журналісти як стервятники аби чужим горем поживитись?

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.