“Патріотизму там і на копійку немає”, – Умань провалила набір контрактиків та призовників

21 листопада 2016, 13:06

1399047828_10327257m

Минулого тижня закінчився призов на строкову військову службу. Серед проблемних районів як по строковиках, так по контрактиках традиційно лишаються Катеринопільський, Драбівський, Маньківський, Христинівський, Уманський та Чигиринський, пише Інфоміст.

- Відсоток виконання – майже 30. Якщо проаналізувати по районах, то проблемними залишаюються тіж самі: Катеринопільський район – 9 %, Драбівський район – 18 % Маньківський район – 13,6 % Уманський район – 8,7 %, Христинівський – 11,5 %, Чигиринський 9 %, – сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

– Окрім військової служби за контрактом у нас минулого тижня закінчився призов на строкову військову службу. Також ці ж самі райони, що були визначені та отримали зауваження від голови Черкаської ОДА, відстають і по відбору призовників на строкову службу, хлопців, які в зону проведення АТО не направляються. Вони йдуть у ті частини, які знаходяться поза межами конфлікту. Це ті хлопці, які через 1,5 року повернуться і стануть на облік, як військово навчені. Якщо буде необхідність, то лише після цього вони вступлять на захист батьківщини вже підготовленими чоловіками, – наголосив заступник начальника Черкаського обласного комісаріату Олег Захаренко.

За його словами, заходи по відбору на контракну службу, що заходи призову на строкову провалив Уманський район.

– Складається враження, що Уманський район у нас взагалі живе в інших реаліях, патріотизму там на копійку немає. Також по призову на строкову службу погані показники має Лисянка, Маньківка, Монастирище і, на жаль, столиця козацького краю Чигиринщина, де не можуть знайти двох козаків на військову службу, – додав заступник начальника Черкаського обласного комісаріату.

moneymaker сказав:

Человек говорит о патриотизме, а на деле просто прикрывает свою задницу. Мало кому по душе идти под пули и стрелять кого-то только по той причине, что у нас по ТВ что-то плохое о России сказали. Жизнь дороже, чем какой-то бумажный патриотизм. За что вообще любить это государство?

Вгору