У Черкасах молодята віддали весільні подарунки до дитячого будинку (відео)

06 жовтня 2016, 11:27

14550721_1251898064831747_1767815144_oЧеркаські молодята Юлія Порпленко та Денис  Нечипоренко попросили своїх гостей не витрачатися на букети, а на ці гроші купити альбоми, олівці, фарби, пензлі чи пластилін. Кілька десятків зібраних пакунків відвезли в обласний притулок для дітей, розповідають ФАКТИ. ICTV.

Замість квітів на це весілля черкащанка Євгенія принесла канцтовари. Каже, про це попросили молодята. А гості радо підхопили ініціативу.

юля5- Мені дуже подобається ця ідея. Зараз є така тенденція, що молодята своє весілля роблять святом і для тих, хто цього потребує, - говорить Євгенія. – І гості теж можуть бути задіяними в чомусь доброму, гарному.

Отримати замість квітів фломастери чи олівці Юля захотіла після поїздки до місцевого притулку. Тут дівчина часто бувала по роботі. Поцікавившись, що потрібно малюкам, вирішила зробити бодай щось для сиріт.

- Квіти за день-два і зав'януть. Краще, щоб ці кошти гості витратили на щось корисне. Ліпше за ці 50 чи сто купити «букет» олівців , - розповідає Юлія Порпленко. - Дитині потрібна якась розмальовка чи пластилін. Це діти категорійні, вони в складних життєвих обставинах,  і для них це буде крихта радості.

юля 2В обласному будинку дитини «Теплий дім» - понад півсотні дітлахів. Це дітки-сироти, малюки, позбавлені батьківського піклування і ті, які опинилися в складних життєвих умовах. Юля і Денис разом зі своїми гостями зібрали для вихованців повний багажник яскравих канцтоварів, м'яких іграшок і настільних ігор.

- Гостей було багато і кожен щось приніс, вийшло загалом чимало. Ці речі ми привезли подарувати дітям, підняти їм настрій, можливо, зробити їх трішки щасливішими, - зазначає чоловік Юлі Денис Нечипоренко.

юля3Малюки від гостей з подарунками - в захваті. Щойно обрали, що кому подобається, взялися до роботи: малювати, виводити букви, розфарбовувати принцес чи машини.

Канцтовари тут річ потрібна. 18 дітей - школярі.

- Кожна дитинка мріє мати свій блокнотик, свій записничок, де вони ведуть свої записи. Меншим діткам - альбоми для малювання, всі вони дуже люблять малювати. Тобто кожна дитина хоче мати своє особисте, - розповідає директор Черкаського обласного притулку для неповнолітніх "Теплий дім" Мирослава Бондар.

юля 4Така ініціатива в Черкасах стає дедалі популярнішою. Раніше кілька молодих пар таким чином замість квітів зібрали м'які іграшки і теж віддали діткам у «Теплий дім». Інше подружжя букети замінило на корм для тварин і відвезло його в притулок для чотирилапих.

Вгору